Integrit na Microsoft Inspire

Microsoft Inspire to największa, doroczna konferencja dla Partnerów Microsoft. W tym roku odbywa się w dniach 9-13 lipca w Waszyngtonie i  gromadzi 17 tysięcy uczestników, w tym 120 osób z Polski.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z planami Microsoft dotyczących rozwoju produktów oraz usług , jak i zmianami zachodzącymi wśród biznesowego podejścia Partnerów, którzy poszukują całościowych rozwiązań wspierających produktywność i bezpieczeństwo.

Podczas konferencji ogłoszona zostanie nowa usługa Microsoft 365, której głównym celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorstw poprzez nowe możliwości bezpiecznej pracy zdalnej z dowolnego miejsca  o dowolnym czasie , w oparciu o Office 365, Windows 10 i EMS. 

Pokazane też zostanie rozszerzenie platformy Azure poprzez Azure Stack, która wprowadza płynność i szybkość chmury do stacjonarnego środowiska , umożliwiając tym samym tworzenie zupełnie nowych scenariuszy opartych na rozwiązaniach hybrydowych.

Microsoft wskaże również  nowe role Partnerów, sprowadzające się do trzech podstawowych funcji: Build-to, Go-To-Market i Sell-on. Pozwoli to na zwiększenie współpracy, zoptymalizowanie zaangażowania i podniesienie kompetencji Partnerów.

Integrit jako Gold Partner Microsoft, dzięki kompetencjom i doświadczeniu zespołu, oferuje również rozwiązania w modelu „Wszystko jako Usługa” , wpasowując się tym samym w globalne plany, które proponuje i  wprowadza Microsoft.