Adax

Marka ADAXKomputery ADAX są obecne na polskim rynku od 1993 roku. Jesteśmy dumni z tego, że marka ADAX łączy pokolenia, a liczba zadowolonych użytkowników przekroczyła milion.

W tym czasie ADAX stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu IT w Polsce. Nasze komputery są wykorzystywane przez administrację rządową, , organy samorządowe, szkoły wyższe, oraz największe przedsiębiorstwa w całym kraju.


Komputery ADAX projektowane są we współpracy ze światowymi liderami technologicznymi a proces produkcyjny potwierdzony jest normami ISO 9001:2000, 14001:2004 oraz 27001:2005, pełnym bezpieczeństwem użytkowania (CE) i dla środowiska (RoHS) oraz certyfikowaną głośnością pracy. Komputery poddawane są wyczerpującym testom, a ich jakość potwierdzają uznane certyfikaty międzynarodowe.

Atutem sprzętu komputerowego ADAX jest trwałość i niezawodność. Sprawnie funkcjonujący serwis gwarancyjny, fachowa obsługa i elastyczność produkcji,
pozwala na kreowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających odbiorców.

ADAX to szeroka gama produktów, w których tak samo jak nowoczesne technologie łącząc się z atrakcyjną ceną, skutecznie konkurując w Polsce z największymi producentami światowymi. Użytkownikami komputerów ADAX są największe organizacje w Polsce, takie jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Poczta Polska.

Strategia i działanieDoświadczenie
Ponieważ ADAX stworzony został przez zespół ludzi, których kompetencje potwierdza seria efektywnych wdrożeń tysięcy sztuk komputerów pracujących w newralgicznych biznesowo lokacjach naszych klientów doskonale wiemy, czego oczekuje od nas użytkownik komputera ADAX.


Elastyczność
ADAX jest produktem elastycznym – możemy sprawnie wyprodukować, dostarczyć i uruchomić w wskazanych lokalizacjach ogromną ilość komputerów wyprodukowanych zgodnie z uzgodnioną specyfikacją.

Oferujemy szeroki wybór scenariuszy serwisowych i warunków gwarancyjnych odpowiadających potrzebom naszych klientów

aby dowiedzieć się więcej…