O Nas


Firma Integrit S.A. jest jednym z wiodących polskich dostawców rozwiązań licencji Microsoft oraz integratorem oferującym rozwiązania dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i uczelni wyższych. Unikalne kompetencje pozwalają nam również na wspieranie naszych klientów w migracjach infrastruktury zarówno do chmury publicznej jak i tworzenie rozwiązań chmury prywatnej.

Integrit S.A. należy do elitarnego grona partnerów Licensing Solutions Provider (wcześniej LAR), upoważniający do oferowania całościowej oferty licencji Microsoft, co w połączeniu z kompetencjami i doświadczeniem zespołu sprawia, że współpracę z nami wybierają największe organizacje w Polsce. Dzięki dostępowi do najnowszej wiedzy i technologii firmy Microsoft, zapewniamy zoptymalizowane rozwiązania oraz gwarancję legalności.

Jesteśmy ukierunkowani na optymalizację procesów i rozwiązań dla zwiększenia konkurencyjności naszych klientów, będąc partnerem nie tylko dla działów IT, ale przede wszystkim struktur biznesowych. W ramach zawartych umów Integrit S.A. obecnie obsługujemy ponad 100 klientów w najważniejszych sektorach gospodarki.

W 2015 roku nasza współpraca z Microsoft rozszerzyła się o partnerstwo Microsoft Cloud Solutions Provider, dzięki czemu oferujemy naszym klientom zarówno hosting w chmurze publicznej Microsoft, jak i indywidualne, „szyte na miarę” rozwiązania chmurowe dla klientów, które nie są dostępne w ofercie innych partnerów.

Niezwykle ważnym elementem naszej współpracy z klientami są usługi związane z dostawami, integracją i opieką nad infrastrukturą stacji roboczych. Obecnie nasze kontrakty serwisowe obejmują ponad 40.000 komputerów w ponad 600 lokalizacjach w Polsce, które obsługujemy u naszych klientów w reżimie czasowym Next Business Day.

Jako firma dolnośląska, klientom z naszego regionu jesteśmy w stanie zaoferować również pełen outsourcing IT, obejmujący oprogramowanie, usługi, administrację i nadzór nad infrastrukturą stacji roboczych klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań sprzętowo – softwarowych, dopasowanych do dynamicznych organizacji biznesowych naszych Klientów.