Testy


Z przyjemnością informujemy , że firma Integrit S.A. jest autoryzowanym niezależnym laboratorium BAPCo® (Business Applications Performance Corporation).

Integrit S.A. posiada status partnerski Independent BAPCo Testing Laboratory upoważniający do przeprowadzania niezależnych testów BAPCo® na rzecz klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.

Integrit S.A. świadczy kompleksowe usługi w zakresie testów wydajnościowych (Performance Testing) przeprowadzanych przy pomocy oprogramowania BAPCo® Sysmark.

Jesteśmy w stanie dobrać optymalny sprzęt wraz z oprogramowaniem do odpowiednich zastosowań dla biznesu. Przeprowadzamy również testy przeciążeniowe (Stress testing) oraz testy obciążeniowe (Load testing).

Wykorzystywane w testach oprogramowanie BAPCo® Sysmark bazuje na w pełni użytkowych aplikacjach, które pozwalają zmierzyć rzeczywistą wydajność systemu komputerowego.

Benchmarki aplikacji BAPCo® odzwierciedlają działania użytkowników biznesowych w obszarach:

  • aplikacji biurowych (office productivity),
  • tworzenia multimediów (media creation),
  • analizy danych finansowych (data/financial analysis).

Rezultaty testów aplikacji BAPCo® są jednym z najbardziej zaufanych źródeł wieloplatformowej analizy porównawczej na rynku.

Wskaźniki wydajności testów aplikacji BAPCo® wykorzystuje się z powodzeniem do określania parametrów systemów komputerowych w Specyfikacjach Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ).