SYNERISE S.A.- Przedsiębiorca Roku 2018!

CEO Synerise  został  EY Przedsiębiorca Roku 2018. Trzymaliśmy kciuki za  CEO Jarosława Królewskiego który był nominowany do ostatniego etapu konkursu na Przedsiębiorcę Roku 2018 EY.

Finałowa gala odbyła się w Warszawie 22 listopada, a zwycięzca   konkurował z najlepszymi przedsiębiorcami świata w edycji globalnej.
Nasz kluczowy Partner-Synerise S.A. – to firma technologiczna , która współpracuje z międzynarodowymi korporacjami z sektora finansowego, telekomunikacyjnego oraz eCommerce. Tworzy technologie w oparciu o własne, unikatowe Intellectual Property (IP), dzięki czemu konkuruje z największymi globalnymi graczami. Główne usługi firmy to data processing wraz z unikalnym na skalę światową własnym systemem bazodanowym oraz gotowe do użycia rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji.

Synerise S.A. został nagrodzony Statuetką Partnera Roku Microsoft na Polskę oraz otrzymał wyróżnienie w kategorii rozwiązań dla handlu detalicznego (retail) globalnie. Nagroda jest wyrazem uznania dla innowacyjności rozwiązań Synerise S.A., dając tym samym nowe szanse rozwoju na rynkach międzynarodowych.   

Nowatorskie rozwiązania Software as a Service (Saas) ,które dostarcza swoim klientom Synerise , działają w oparciu o platformę Microsoft Azure, zapewnianą i współzarządzaną przez Integrit S.A.
Dziękujemy za zaufanie!