Microsoft Azure zestaw usług w chmurze

   Microsoft Azure to otwarta platforma chmurowa, której infrastruktura pozwala na sprawne tworzenie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami w obrębie sieci centrów danych Microsoft. Azure oferuje szeroki wachlarz usług, dzięki czemu dostarcza wszelkie elementy umożliwiające tworzenie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami bez konieczności inwestycji we własne serwery. Liczne procedury techniczne zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych. Decyzja związana z przejściem na Azure to krok w kierunku cyfrowej transformacji każdej firmy.

Azure to przede wszystkim bezpieczeństwo, płatność za użytkowanie i nieprzerwana praca.

Usługi Azure

.

Usługa Azure Backup
AppService
DevOps
Maszyny Wirtualne
Baza danych SQL
Machine Learning
VPN Gateway
Virtual Network
Automation
MICROSOFT AZURE SERVICE STATUS

Platforma Azure 

   Platforma Microsoft Azure pozwala na szybkie wdrażanie infrastruktur i usług w celu spełnienia wszystkich potrzeb biznesowych. Aplikacje bazujące na systemach Windows i Linux można uruchamiać w 54 regionach centrach danych platformy Azure. Ich poprawne działanie jest gwarantowane przez umowy SLA klasy korporacyjnej. Konfigurowanie i szacowanie kosztów produktów platformy Azure można sprawdzić za pomocą kalkulatora cen.

Rozwiązania Platformy Azure
Internet of Things
Sztuczna inteligencja
Łańcuch bloków
Hybrydowe aplikacje
Rozwiąż problemy biznesowe dzięki sprawdzonym kombinacjom usług Azure i powiązanych produktów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz w chmurze, czy masz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych na chmurze, pomożemy Ci zacząć od przykładowych architektur, dokumentacji i zasobów partnerów.