Klienci Integrit S.A.

   Niezwykle ważnym elementem naszej współpracy z klientami są usługi związane z dostawami, integracją i opieką nad infrastrukturą stacji roboczych. Jesteśmy doradcą w zakresie rozwiązań a nie tylko resellerem. Przede wszystkim działamy na rzecz klienta. Budujemy know-how, którym dzielimy się z naszymi klientami, stawiamy na nieustanny rozwój naszych pracowników w obszarach związanych z zarządzaniem, oprogramowaniem, bezpieczeństwem informacji. Naszą rolą jest wsparcie klienta w podejmowaniu decyzji związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Dla Naszych Klientów tworzymy „szyte na miarę” usługi oraz rozwiązania.

SYNERISE S.A.

PIONIER SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Synerise S.A. odważnie inwestuje w rozwój produktów i rozwiązań AI. Synerise to platforma , która zwiększa efektywność działań marketingowych poprzez personalizowaną komunikację z klientami, realizację kampanii we wszystkich kanałach (online i offline), automatyzację marketingu oraz tworzenie i rozwój programów lojalnościowych. System zbiera i analizuje dane zarówno online (kampanie email, push, sms) jak i offline (wifi, sklepy stacjonarne). Dzięki swojej kompleksowości dostarczone przez nią dane pokazują aktualną sytuację firmy, a w szczególności marketingu i sprzedaży.

Synerise S.A. po sukcesach na arenie międzynarodowej, jakimi były między innymi wybór przez EY do najbardziej innowacyjnych 30 spółek technologicznych na świecie oraz zwycięstwo w globalnych konkursach Microsoft i New Europe 100, tworzy innowacyjny program kształcenia z zakresu sztucznej inteligencji, przygotowany wspólnie z partnerami i klientami. W ramach programu spółka zamierza finansować nauczanie w postaci zajęć dodatkowych po około 10 godzin w 1500 instytucjach. Zajęcia te pozwolą uczniom rozwijać swoje umiejętności, poszerzać zakres zainteresowania nowoczesnymi technologiami, a także aktywizować kadrę nauczycielską do rozwoju swoich kompetencji.

Poniżej film z prezentacji Synerise S.A. na Microsoft WPC lipiec 2018

MEDAPP S.A. 

TWORZY PRZYSZŁOŚĆ MEDYCYNY

   MedApp S.A. jest innowacyjną spółką, oferującą unikatowe rozwiązania telemedyczne nowej generacji. Telemedycyna, oparta na technologii umożliwiającej zdalne monitorowanie stanu zdrowia pacjenta, jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Sukcesy Medapp w 2018 roku.

   Produktem stworzonym i rozwijanym przez MedApp S.A.  jest analityczny system telemedyczny Carna Life, który rozpoznaje aktualnie ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG. Wchodzące w skład naszego systemu moduły, zaprojektowane specjalnie na użytek pacjentów, lekarzy specjalistów i placówek medycznych, obsługiwane są przez inteligentne, chmurowe algorytmy biomedyczne. Carna Life to innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego pacjenci w bardzo prosty sposób mogą rejestrować swoje badania, a lekarze je opisywać. Analizę danych wspomagają inteligentne algorytmy, które odpowiadają za interpretację wyników i ich priorytetyzację, jeśli badanie wymaga szczególnej interwencji specjalisty medycznego.

W czerwcu bieżącego roku analityczny system telemedyczny Carna Life uzyskał certyfikat CE. Stanowi on gwarancję funkcjonalności i bezpieczeństwa produktów MedApp na terenie całej Unii Europejskiej.

Poniżej film z prezentacji Medapp S.A.